Корзина (0)
В корзине пусто!
Hikvision в чорному корпусі DS-2CD2143G2-IS BLACK

Hikvision в чорному корпусі DS-2CD2143G2-IS BLACK

605
1
20 Апреля, 2021

Відеонагляд - це система безпеки, яку ми встановлюємо не тільки на парканах і стовбах, відеонагляд - це ще частина інтер'єру або екстер'єру вишуканих приміщень, будинків, квартир чи бутіків. Камери відеонагляду - видима частина, тому до дизайну виникають питання найчастіше. Більшість камер ідуть в білому кольорі  з чорними об'єктивами чи куполами - зазвичай гармонічно виглядають на стелі чи стіні зі світлим оздобленням, але ця стаття не про це.

Буває що білий колір хороший, але в конкретних умовах, білі камери будть привертати забазагато естетичної уваги і зіпсують задумку дизайнера.

У нас є відповідь - камери у ЗАВОДСЬКОМУ ЧОРНОМУ КОЛЬОРІ ! Найпопулярніші моделі ІР камер Hikvision та Dahua доступні у двох кольорах, білому і чорному, причому чорні моделі не дорожчі, а іноді навіть дешевше. І це ще не все - до них є чорні фірмові аксесуари: кронштейни та монтажні бокси !

Сьогодні у нас: Hikvision DS-2CD2143G2-IS (BLACK)- одні із найпопулярніших айпі камер Хіквіжн на 4 Мегапікселі 2688x1520 крапок і 25 кадрів в секнду. Звичайно в 2021 році - із смарт аналітикою Acusense 2.0 для реакції тільки на потрібні об'єкти: людину чи машину. Виконані в акуратному всепогодному антивандальному корпусі, і саме головне - чорного кольору !

Hikvision DS-2CD2143G0-I BLACK

 

Хтось заперечить, що є балончики з фарбою, і буде правий тільки частково. Чому ? Аргументів декілька: по-перше ціна - чорні камери не відрізяються по ціні від білих, по-друге: якість фарбування, досить часто на вулиці можна побачити камери, на яких частково облізла фарба після самостійного нанесення, по-третє - втрата гарантії, по четверте - ризик пошкодження фарбою внутрішніх деталей, або просто перманентне забруднення об'єктиву.

Інтернет магазин Відеокомплект пропонує увесь каталог чорних камер спостереження та аксесуарів до них. Нижче найпопуярніші моделі, та посилання на них:

605
1
20 Апреля, 2021
Комментарии (1)
Влад Влад22 Апреля, 2021
мне подобрали на видеокомплект Хиквижн DS-2CE70D0T-ITMF - реально крутая особено за свои деньги, 950 грн со скидкой на повторную покупку вышло, рег тут тоже брал. Камера очень мелкая, при этом черная в гермо корпусе из метала, если ставить на уровне лица человека - то что доктор прописал) Руками не сорвать не отвернуть, разве с куском стены!
Рекомендуем