Імпульсний блок живлення Hikvision DSA-12PFG-12
Все про товар
Відгуків
0
Питання
0
Немає в наявності
Виробник: Hikvision
Гарантiя: 12 мiс.
Опис
Характеристики:
  • вхідна напруга 90-264VAC;
  • вихідна напруга 12VDC ±5%;
  • вихідний струм 1A;
  • захист від короткого замикання.
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Набирайте - наші інженери на зв’язку.
- Адресна доставка до дверей по Києву та Україні згідно з тарифами "Нова пошта";
- Самовивіз у м. Києві - БЕЗКОШТОВНО.
- Оплата при отриманні товару;
- Наложений платіж;
- Безготівковий переказ;
- Картою на сайті: Visa, Master, GooglePay
- Кредит, оплата частинами
- По рахунку фактурі без ПДВ
- По рахунку фактурі з ПДВ
Київ та Київська область: будь-яка складність
Рекомендовані товари
Акумуляторна батарея гелева 12В 18Аг Trinix TGL12V18Ah/20Hr GEL
В наявності
Набір резервного живлення Full Energy 12V 5A 7Аh з AGM акумулятором
В наявності
Акумуляторна батарея AGM (свинцево-кислотна) KOYAMA 12V 7Ah